Pohádkový les s Městskou knihovnou KV

Datum konání: 15.06.2018

Pohádkový les s Městskou knihovnou KV

V sobotu 9. 6. 2018 se park Meandr Ohře již popáté proměnil v Pohádkový les. Děti se opět mohly setkat s vílou, princeznou, čertem, čarodějnicí, vodníkem a s mnoha dalšími pohádkovými bytostmi, a plnit nejrůznější úkoly od házení slaměných věnečků, přes slalom mezi překážkami až po chytání rybiček u vodníka.

Velkou atrakcí byla také zkouška hasičské techniky dobrovolných hasičů z Tašovic, nebo svezení na lanové dráze.

V cíli, po splnění všech úkolů, čekalo na děti občerstvení, opékání buřtů a hlavně losování o krásné ceny. Čekání na výhru jim zpříjemnil Divadelní spolek Ochotníci Ostrov s pohádkou Knihomolí, vystoupení žáků ZUŠ A.Dvořáka pod vedením Mgr.Antonína Kadeřábka ml., Kryštof Daněk s recitací a taneční vystoupení žáků 9.B ZŠ J.A.Komenského. Programem provázel Johnny Havelka.

Letošní Pohádkový les navštívilo více než 350 soutěžících dětí. Celkovou účast, včetně dospělých, odhadujeme na cca 2000 návštěvníků, a to i přes to, že se Pohádkovým lesem přehnala již po poledni průtrž mračen.

Těšíme se na shledanou v Městské knihovně a jejích pobočkách, nebo na příští akci pod širým nebem.

Kolektiv Městské knihovny J

• Karlovarský kraj
  • Živý kraj
  • Rocknet s. r. o.