PORUCHA TELEFONNÍ LINKY (I. P. PAVLOVA)

Datum konání: 02.01.2024, 12:30

Milí čtenáři,

z technických důvodů je momentálně telefonní spojení s pobočkou I. P. PAVLOVA nedostupné. Omlouváme se za vzniklé potíže, věříme, že porucha nebude mít dlouhého trvání.

Jako alternativu můžete použít e-mail:

VEDOUCÍ k [emailtecka] krieglsteinovaatmestskaknihovnakv [emailtecka] cz (k[dot]krieglsteinova[at]mestskaknihovnakv[dot]cz)

ČÍTÁRNA e [emailtecka] najmanovaatmestskaknihovnakv [emailtecka] cz (e[dot]najmanova[at]mestskaknihovnakv[dot]cz)

PŮJČOVNA PRO DOSPĚLÉ d [emailtecka] mrvovaatmestskaknihovnakv [emailtecka] cz (d[dot]mrvova[at]mestskaknihovnakv[dot]cz)

ODDĚLENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ a [emailtecka] zulegerovaatmestskaknihovnakv [emailtecka] cz (a[dot]zulegerova[at]mestskaknihovnakv[dot]cz)

KATALOGIZACE i [emailtecka] hrebikovaatmestskaknihovnakv [emailtecka] cz (i[dot]hrebikova[at]mestskaknihovnakv[dot]cz)

Děkujeme za trpělivost a pochopení.