Co nás čeká v ŘÍJNU...

Datum konání: 30.09.2023

Milí čtenáři,

ani v říjnu se u nás nebudete nudit. Od 2. 10. nám začíná TÝDEN KNIHOVEN během něhož máte možnosti si v PŮJČOVNĚ PRO DOSPĚLÉ (I. P. PAVLOVA) prohlédnout Minivýstavu zaměřenou na fantasy, především Harryho Pottera, součástí výstavy je i soutěž o nový KOUZELNICKÝ ALMANACH od J. K. Rowlingové. Tak se určitě přijďte podívat. Nadále nás čeká přednáška Jakuba Greschla na téma Řecko, poté nás PhDr. Běla Janoštíková provede architekturou našeho města a 10. října se můžete ve STARÉ ROLI těšit na ŠTĚPÁNA JAVŮRKA. Po celý měsíc probíhají také na ČANKOVSKÉ, I. P. PAVLOVA a ve STARÉ ROLI krásné výstavy fotografií, ilustrací, ale i archiválií.

Určitě to stojí za to. Tak se stavte. Přehled všech jednotlivých AKCÍ A VEŠKERÉ INFORMACE NAJDETE ZDE.

Celá galerie