Exkurze do KV Arény

Datum konání: 04.11.2023, 09:00

V říjnu během TÝDNE KNIHOVEN paní knihovnice v Městské knihovně na Čankovské vymyslela pro čtenáře hokejový kvíz. Výherci byli tři, dostali kšiltovku Energie a podepsané kartičky hokejistů Jana Bernovského a Filipa Krajčíka. Díky panu Trubačovi a Jiřímu Holému z vedení HC Energie, získali soutěžící ještě příjemný bonus – komentovanou exkurzi po KV Aréně a vstupenky na hokej s Českými Budějovicemi zdarma. Z knihovny vyšli všichni společně a došli pěšky ke KV Aréně, kde je před FanShopem čekal pan Trubač. Multifunkční halu prošli, jak se říká, od sklepa až po půdu. Projít těch pět pater trvalo hodinu, při které viděli zázemí s rolbami, centrum režie a techniky, skyboxy, zázemí pro novináře i VIP restauraci. Následující volný čas před hokejovým utkáním si soutěžící užili ve Fanzóně. Čtenářům se prohlídka velice líbila i proto, že HC Energie zápas s Budějovicemi vyhrála.

Celá galerie