Noc s Andersenem 2017

Datum konání: 06.04.2017

Také naše knihovna se letos zapojila do celostátní akce Noc s Andersenem. Nejmladší čtenáři, převlečeni za pohádkové postavičky, vybaveni karimatkami, spacáky a baterkami, se sešli v Městské knihovně na pobočce Čankovská v pátek 31. března po páté hodině odpolední.  Děti čekal bohatý program plný čtení a soutěží. Čtenáři byly ve věkovém složení  7-15 let, zúčastnily se i dvě předškolačky.  Patrony letošní akce byli kamarádi z oblíbeného komiksu Čtyřlístek. Po počátečním představení následovala četba a hry s Bobíkem, Fifinkou, Myšpulínem a Pinďou. Při soutěžích jsme si užily hodně legrace, ale největší oblibu si získala hra na detektivy, kdy děti hledaly v temné knihovně s baterkou v ruce oblíbené knihy. Do svého spacáku uléhali všichni s úsměvem na tváři a pohádkou na dobrou noc.