OD 3. 5. 2021 bude opět OTEVŘENO

Datum konání: 29.04.2021

Milí čtenáři,

od pondělí 3. 5. 2021 bude Městská knihovna KV (včetně poboček) opět otevřena. Provoz knihovny bude ale z hygienických důvodů omezen a návštěvníci budou muset dodržovat pokyny pracovníků knihovny.

Výpůjční doba knihovny a jejích poboček zůstává stejná jako před uzavřením kromě sobotního provozu ČÍTÁRNY (I. P. Pavlova) - bude ZAVŘENO, pobočky TUHNICE a VYHLÍDKA byly ZRUŠENY. Dokumenty vracejte na I. P. Pavlova, popřípadě na jiných pobočkách Městské knihovny KV. Pobočka RŮŽOVÝ VRCH bude do odvolání UZAVŘENA.

• Vstup do knihovny bude umožněn pouze s respirátorem či s ostatními Vládou ČR schválenými ochrannými pomůckami.
  • Čtenáři budou dodržovat 2metrový odstup.
  • Při vstupu čtenáři použijí dezinfekci na ruce.
  • V jedné místnosti smí být najednou maximálně 5 čtenářů, kteří k pultu budou přistupovat jednotlivě.
  • Pro Vaše bezpečí doporučujeme konkrétní tituly objednat telefonicky či e-mailem (veškeré kontakty naleznete ZDE).
  • K dispozici nebudou prezenční (= v knihovně - internet, čtení v knihovně...) služby.

Budeme se na Vás těšit.