Vzdělávání s knihovnou

Datum konání: 09.09.2020

Naše knihovna ve spolupráci s Krajskou knihovnou Karlovy Vary připravila pro děti 2. až 5. tříd ze Základní školy Jana Amose Komenského ve čtvrtek 3. 9. 2020 vzdělávací a hlavně zábavné dopoledne s názvem "Učíme se s knihovnou". Děti se učily rozeznávat rostliny, hrály divadlo, v rámci vlastivědy poznávaly významné stavby Karlových Varů. Nechyběly ani tvořivé dílny, které zorganizovali lidé z galerie SUPERMARKET WC. V rámci tělesné výchovy se házelo míčkem na cíl nebo hrálo Člověče, nezlob se. V českém jazyce se děti seznamovaly s prací knihovníka. Hravou formou se učily řadit knihy podle abecedy a zároveň v nich hledaly obrázky s hádankou z pohádek. A protože toto dopoledne bylo soutěžní, nejúspěšnější třídy získaly dort, který jim bude ve škole předán. Děkujeme všem za to, že jsme si tento den mohli hezky užít.

Za pomoc při organizaci děkujeme také všem dobrovolníkům a SPA HOTEL THERMAL za poskytnutí veřejného prostranství.

Celá galerie