Zpráva z promítání filmu Za hranicemi možností

Datum konání: 13.03.2019, 18:00

Ve středu jsme se sešli již potřetí na pobočče Městské knihovny na Čankovské na promítání filmu v rámci projektu Promítej i ty!. Na promítání se sešlo 8 lidí, zejména z řad trenérů či fanoušků sportu. Dokumentární film z roku 2017 s názvem Za hranicemi možností popisoval přípravu ruské moderní gymnastky Rity Mamun na vyvrcholení její kariéry - na olympiádu v Riu v roce 2016. Sledovali jsme zejména přístup dvou trenérek k této závodnici. Film byl velmi zajímavě natočen. Na konci promítání jsme si s účastníky předali své dojmy. Poděkování patří také těm, kteří připravovali doprovodný text o otázkami a odpověďmi, které se týkají problematiky moderní gymnastiky. Těšíme se na další projekci nejen na Čankovské ale také na dalším promítacím místě Městské knihovny v Karlových Varech - na I. P. Pavlova. Další nabídku filmů sledujte v sekci Akce.