POHÁDKOVÝ LES S MĚSTSKOU KNIHOVNOU Karlovy Vary

Datum konání: 27.05.2017

Pohádkový les s Městskou knihovnou Karlovy Vary

V sobotu 27. 5. 2017 se park Meandr Ohře již počtvrté proměnil v Pohádkový les. Děti se opět mohly setkat s vílou, princeznou, čertem, čarodějnicí, vodníkem a s mnoha dalšími pohádkovými bytostmi, a plnit nejrůznější úkoly od skákání v pytlích, přes slalom mezi překážkami až po chytání rybiček u vodníka.

Velkou atrakcí byla také zkouška hasičské techniky dobrovolných hasičů z Tašovic, Zdravotní záchranná služba Karlovarského kraje nebo svezení na lanové dráze.

V cíli, po splnění všech úkolů, čekalo na děti občerstvení, opékání buřtů a hlavně losování o krásné ceny. Čekání na výhru jim zpříjemnil zpěvem Tomáš Beran, s pohádkou O poslušných kůzlátkách vystoupili žáci 1.B ZŠ J.A.Komenského pod vedením Mgr.Dany Menclové a s recitačním pásmem Zlatý kolovrat vystoupili žáci 8.A ZŠ J.A.Komenského v režii Mgr. Ilony Volopichové. Akci moderoval Johnny Havelka.

Letošní Pohádkový les navštívilo více než 700 soutěžících dětí. Celkovou účast, včetně dospělých, odhadujeme na cca 3500 návštěvníků.

Velké poděkování patří všem dobrovolníkům, kteří nám pomohli zajistit zdárný průběh pohádkového lesa, a také všem našim partnerům, díky kterým se podařilo pro děti zajistit odměny i občerstvení.

Akce proběhla za podpory Karlovarského kraje.

Kolektiv Městské knihovny Karlovy Vary

www.mestskaknihovnakv.cz

Děkujeme všem partnerům, kteří nám pomohli při realizaci pohádkového lesa:

Karlovarský kraj
Živý kraj
Globus

Mattoni
Fixall- pronájem a stavba lešení

Správa lázeňských parků Karlovy Vary
Lázeňské lesy Karlovy Vary